Nie wahajcie się – gorvita żel kasztanowy z rutyną chyba warto spróbować

serce

Bardzo często rozważałam w myślach nad tym, co zamieścić przy okazji ogarniania tematu dotyczącego produktu Gorvita żel kasztanowy z rutyną pomyślałam sobie, że ot tak wezmę kilka najciekawszych danych od dostawcy. Jadnak oczywiście to by było za mało i chcielibyście dowiedzieć się cóś tam dodatkowo. Oczywiście. Podejmijemy próbę pogłębienia tej czary wiedzy.
Zacznijmy od tego, że układ krwionośny człowieka to tzw. układ zamknięty, w którym krew obiega w systemie naczyń krwionośnych, a ludzkie serce łac. cor jest pompą narzucającą ciągły obieg krwi. Układ wraz z układem limfatycznym tworzą układ krążenia . Życzę każdemu prędkiego uleczenia z ich problemów z krążeniem.
A więc opiszmy gorvita żel kasztanowy z rutyną.

  Skład Składniki ( INCI ):Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Aescus Hippocastanum Extract, Rutin Extract, Ginkgo Biloba Extract, Arnica Montana Flower Extract, Plantago Lanceolata Extract, Symphytum Officinale Extract, Carbomer, Triethanoloamine, Polysorbate 20, Allantoin, D-Panthenol, Parfum, MethyparabenSkładniki pochodzenia naturalnego. Przebadany dermatologicznie. Produkt nie testowany na zwierzętach. Zarejestrowany w KSIoK.   Stosowanie Stosować zewnętrznie parę razy dziennie albo w zależności od potrzeb, wmasowując żel w skórę aż do wchłoniecia.   Dzialanie Żel z kasztanowcem i rutyną wzbogacony ekstraktami ziołowymi: Ginkgo Biloba, arniki, żywokostu i babki lancetowatej. Przeznaczony może być do pielęgnacji nabrzmiałych nóg, przemęczonych długotrwałą pozycją stojącą i siedzącą, ze skłonnościa do sińców, pajączków i zastoin, które często towarzyszą problemom krążeniowym. Polecany dla osób z żylakami. Zawarta w składzie Allantoina i D-panthenol bardzo dobrze odżywia, nawilża i poprawia kondycję skóry i samopoczucie.   Opis GORVITA żel kasztanowy z rutyną – wyciąg z kasztanowca i rutyny w żelu na zmęczone i obolale nogi.

  Wciąż jeszcze parę istotnych zdań a propos kondycji naszych ludzkich żył. Wyciąg z arniki zawiera dużo substancji czynnych, które działają przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Związki czynne arniki są bardzo dobrze wchłaniane poprzez naskórek, docierają do naczyń włosowatych, wzmacniają ich ścianki i w przypadku uszkodzeń zapobiegają przenikaniu poprzez nie osocza. Dzięki temu przyspieszają wchłanianie się krwiakow i sińców i łagodzą bol w chorych miejscach. Dodatkowo mają właściwości przeciwzakrzepowe, zatem zapobiegaja niewydolności żył. Podstawowym środkiem leczniczym może być napar z kwiatow – warto zawsze mieć w domu suche ziola do jego przygotowania.
System krwionośny ma znaczny wplyw dla kondycji zdrowotnej.Serce otacza bloniasty worek zwany osierdziem. W jamie serca zwykłego człowieka wyróżnić można dwa przedsionki i dwie komory. Przegroda serca dzieli je na dwie części: tętniczą – obejmującą lewy przedsionek i lewą komorę i żylną – obejmuje prawy przedsionek i prawa komorę. Przedsionki i komory kurczą się i rozkurczają na przemian – równocześnie ze skurczem przedsionkow rozkurczają się komory i odwrotnie. Nasza krew wyrzucana skurczami serca przechodzi do tętnic. Coraz dalej od serca wraz z kolejnym rozgałęzieniem, tętnice staja się cieńsze aż nareszcie przechodzą w drobne naczynia włosowate doprowadzające nasza krew do komórek ciała. Naczynia te umożliwiają także wymianę substancji odżywczych i tlenu pomiędzy krwią a płynami tkankowymi. Od naczyń włosowatych zaczyna się system żył zbierających nasza krew z tkanek ciała i prowadzących ją do serca.
Wciąż jeszcze parę słów o układzie krwionośnym i jego funkcjach. W trakcie czynności życiowych, gdy dochodzi do zwiększonego zapotrzebowania organizmu na tlen, tak jak to również ma miejsce podczas wysiłku fizycznego wzrasta objętość minutowa serca. Wówczas wzrasta przepływ krwi poprzez mięśnie szkieletowe i skórę, a w czasie trawienia – poprzez system trawienny. Częstość skurczów serca, mimo, że może być generowana automatycznie to również podlega kontroli nerwowego ukladu wegetatywnego i hor­monów. Dużo innych czynników, jak np. podwyższona temperatura ciala czy może hormony tarczycy, też wpływa na częstość skurczów serca, ale ich znaczenie regulacyjne może być o dużo mniejsze. W spoczynku ludzkie serce ludzkie bije z częstością ok. 70 uderzeń na min. Pod wpływem czynników regulacyjnych częstość skurczów serca zwalnia sie (podczas snu), a przyspiesza w czasie wysiłku, gorączki,, stanow emocjonalnych itp. U młodych zdrowych osob czynność serca zmienia się regularnie w zależności od cyklu oddechowego. W czasie wdechu maleje aktywność włókien dosercowych i częstość uderzeń serca wzrasta, a w czasie wydechu wzrasta aktywność owych włókien i częstość uderzeń serca maleje.

3 comments for “Nie wahajcie się – gorvita żel kasztanowy z rutyną chyba warto spróbować

 1. Natasza
  Maj 28, 2014 at 2:59 pm

  I żylaki to również też choroba układu krwionośnego. Żylaki stanowią nie jedynie kłopot estetyczny, ale też zdrowotny. W skrócie można je opisać jako miejscowe rozszerzenie żył, wywołane cofaniem się krwi, która nie ma wystarczającej siły, by dostać się do serca. Z powodu żylaków najcześciej cierpią kobiety o obniżonej aktywności fizycznej, niewłaściwej masie ciala albo stosujące środki leczenia hormonalne. Znaczenie mają również uwarunkowania genetyczne. A dlaczego należy dbać o serce? I jak? Jak wynika z badań, wzrost steżenia cholesterolu do 250 mmg/l dwukrotnie zwiększa zagrożenie choroba niedokrwienną serca. A przy stężeniu 300 mmg/l może być ono aż czterokrotnie większe. Nieprzestrzeganie owych zasad prowadzi do wzrostu stężenia cholesterolu całkowitego i jego frakcji LDL (tzw. złego cholesterolu), co znacznie przyspiesza rozwój miażdżycy.

 2. lola
  Maj 29, 2014 at 11:59 am

  Staram się znaleźć sensownego lekarza od chorób wewętrznych w w Krakowie. Czy możecie mi pomóc?

 3. daria
  Czerwiec 2, 2014 at 9:00 pm

  Po co warto dbać o nasze serce? I jak? Ćwiczenia fizyczne ułatwiaja utratę energii, wyrównują współistniejące zaburzenia metaboliczne, obniżają ciśnienie tętnicze krwi, zapobiegają obniżeniu podstawowej przemiany materii po odchudzaniu i tzw. efektowi jo-jo (czyli tyciu po odchudzaniu).

Comments are closed.