Czy mamy tu coś innego czy też nie mamy czegoś nowego? – gorvita żel kasztanowy opiszmy raczej co o tym myślimy

serce

Ostatnimi czasy nie pisze się o produkcie Gorvita żel kasztanowy. I to nie musi dziwić, bo pojawiają się sympatyczniejsze informacje. Jednak my uczynimy odstępstwo od owej ważnej zasady i omówimy ów produkt.
Zacznijmy pisać od tego, że układ krwionośny u ludzi to tzw. układ zamknięty, w którym nasza krew obiega w systemie naczyń krwionośnych, a serce łac. cor jest niczym innym jak pompą narzucającą stały obieg krwi. Układ wraz z tzw. układem limfatycznym tworzą układ krążenia łac. sistema circulatorium. Życzę paniom i panom rychłego uleczenia ze stanu ich serca.
Ale do rzeczy – opiszmy gorvita żel kasztanowy.

  Skład Składniki ( INCI ):Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Aescus Hippocastanum Extract, Rutin Extract, Ginkgo Biloba Extract, Arnica Montana Flower Extract, Plantago Lanceolata Extract, Symphytum Officinale Extract, Carbomer, Triethanoloamine, Polysorbate 20, Allantoin, D-Panthenol, Parfum, MethyparabenSkładniki pochodzenia naturalnego. Przebadany dermatologicznie. Produkt nie testowany na zwierzętach. Zarejestrowany w KSIoK.   Stosowanie Stosować zewnetrznie parę razy dziennie albo w zależności od potrzeb, wmasowując żel w skórę aż do wchłonięcia.   Działanie Żel z kasztanowcem i rutyną wzbogacony ekstraktami ziołowymi: Ginkgo Biloba, arniki, żywokostu i babki lancetowatej. Przeznaczony może być do pielegnacji nabrzmiałych nóg, przemęczonych długotrwałą pozycją stojącą i siedzącą, ze skłonnością do sińców, pajączków i zastoin, które często towarzyszą problemom krążeniowym. Polecany dla osób z żylakami. Zawarta w składzie Allantoina i D-panthenol bardzo dobrze odżywia, nawilża i poprawia kondycję skóry i samopoczucie.   Opis GORVITA żel kasztanowy z rutyną – wyciąg z kasztanowca i rutyny w żelu na zmęczone i obolałe nogi.

W tym momencie jedynie parę istotnych twierdzeń na temat kondycji naszych ludzkich żył. Wyciąg z kasztanowca to także najbardziej znany środek przeciw żylakom. Hamuje działanie enzymu, który rozkłada kwas hialuronowy – najważniejsze spoiwo ścian naczyń krwionośnych. Dzięki temu uszczelnia żyły i zapobiega pękaniu naczyń włosowatych. To także z kolei zapobiega przenikaniu osocza do tkanek i obrzękom. Escyna ma wciaż jeszcze co najmniej trzy ważne właściwości: hamuje stany zapalne w żyłach, poprawia elastyczność ich ścianek, a rownież zmniejsza lepkość krwi (działa przeciwzakrzepowo). Preparaty z tą substancją przyspieszają też wchłanianie krwiaków po urazach. Escynę pozyskuje się wyłącznie z nasion kasztanowca (a z kory, substancję z tej samej grupy – eskulinę). Nie występuje ona w żadnych produktach spożywczych. Poprzez Indian pólnocnoamerykańskich oczar wirginijski stosowany może być od stuleci jako skuteczny środek przeciw wielu dolegliwościom. Współczesna medycyna docenila zwłaszcza jego działanie przeciwkrwotoczne. Zawiera dużo cennych substancji, m.in. flawonoidy i saponiny, które szczelniają naczynia krwionośne i zmniejszaja kruchość najmniejszych żyłek, regulują krążenie podskórne, działają przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.
System krwionośny zwykłego człowieka ma znaczny wpływ dla kondycji zdrowotnej.Tętnice są naczyniami, którymi płynie ludzka krew z serca na obwód, do wszystkich części składowej ciała, natomiast żyłami ludzka krew powraca z obwodu ponownie do serca. Wyróżnia się dwa układy (krążenia) przeplywu krwi w organizmie: duży i mały (płucny). W dużym układzie krążenia ludzka krew utlenowana (bogata w tlen) wyplywa z lewej komory serca do tętnic, a następnie przechodząc poprzez sieć naczyń włosowatych we wszystkich narzadach ciała, powraca jako ludzka krew nieutlenowana (uboga w tlen) do prawego przedsionka serca. W małym układzie krażenia ludzka krew nieutlenowana wypompowywana może być z prawej komory do tętnic płucnych, rozgałezia się w sieć naczyń włosowatych w płucach i powraca żylami płucnymi, jako ludzka krew utlenowana, do lewego przedsionka serca.
Na koniec napiszemy na temat naszego zdrowia serca. Regularne spacerowanie przynajmniej 5 razy w tygodniu po 25 – 30 minut, ma znakomity wpływ na poprawę sprawności ogólnej – zapobiega sztywnieniu i zarastaniu naczyń krwionośnych tetniczych, znacznie obniża ciśnienie krwi zwiększając w ów sposob poziom właściwego cholesterolu, pobudza krążenie. Jeśli chcesz schudnąć najlepiej spaceruj rano – wtenczas spaleniu będzie ulegać tkanka tłuszczowa. Ludzie prowadzący aktywny sposób życia i regularnie uprawiający ćwiczenia fizyczne wykazują o połowę mniejsze ryzyko zachorowania na dolegliwości serca. Także otyli, którzy są bardziej aktywni, znajdują się w grupie osób o mniejszym ryzyku zapadalności na dolegliwości serca i cukrzycę w porównaniu do osób, które borykają się z otyłością i nie ćwiczą. Brak ćwiczeń, niska albo żadna aktywność fizyczna powinny być czynnikami ryzyka dla rozwoju cukrzycy typu 2.