Czy słyszeliście o basis medica podkolanówki uciskowe? – poczytajcie jakie pojawiają się opinie

serce

Drodzy odwiedzający ten blog bez kozery przyznajmy, że Basis medica podkolanówki uciskowe to chyba jeden z produktów które nie były ostatnio rekomendowane. Napiszmy o nim na tym blogu. Owa nasza charakterystyka nie powinna być obszerna.
Rozpocznijmy od tego, że układ krwionośny człowieka to inaczej tzw. układ zamknięty, w którym krew krąży w systemie naczyń krwionośnych, a serce jest niczym więcej jak pompą wymuszającą ustawiczny obieg krwi. Układ wraz z układem limfatycznym tworzą układ krążenia . Życzę wszystkim szybkiego uzdrowienia z ich problemów z krążeniem.
A zatem opiszmy basis medica podkolanówki uciskowe.
Wskazania BASIS MEDICA podkolanówki medyczne damskie uciskowe 1º kompresji:narastajacy obrzek w czasie dnia pracyuczucie zmęczenia i ciężkości nóg odczuwane wieczoremdługotrwałe unieruchomienie kończyny w czasie podróżyżylaki kończyn dolnych u rodziców, rodzeństwadziedziczne zaburzenia w zakresie układu krzepnięciapojawiające sie tzw. pajączki żylnepo rozpoczęciu terapii hormonalnej (leki antykoncepcyjne albo hormonalna terapia zastępcza)widoczne żyły na kończynie bez wyraźnego uwypuklenia nad skórę. Tabela rozmiarów:Wysokość A-D (podkolanówki)do 37 cm – krótkie  z czubkiem zamkniętym. PrzeciwwskazaniaMiażdżyca tętnic kończyn dolnych, dolegliwość Buergera, tzw. stopa cukrzycowa. System krażenia oznacza nie jedynie serce, ale również medium transportu czyli tętnice i żyły. W nogach znajduje się sieć naczyń – tętnic i żył. Tętnicami płynie nasza krew doprowadzająca do najdalszych zakamarków ciala tlen, składniki odżywcze i hormony. Tętnice te stają się coraz mniejsze, aż w końcu zamieniają się w naczynia wlosowate, które są tak małe, że w przekroju przypominają włos. Jesteśmy w stanie poprzez naczynia włosowate nasza krew oddaje tkankom tlen i odmienne składniki odżywcze, a zabiera dwutlenek węgla. Naczynia włosowate są ważnymi pomostami pomiędzy najmniejszymi tetniczkami a żyłkami. Małe żylki stopniowo łączą się niczym osiedlowe alejki i tworzą coraz szersze ulice. Te najważniejsze, to również żyły głebokie. Nazywa się je tak, bo przebiegają głęboko pośród mięśni. Poza żyłami głębokimi nasza krew z nóg odprowadzają również żyły powierzchowne, które leżą płytko pod skórą. Z żyłami głębokimi łączą je żyły przeszywające. Tętnice mają mocne, sprężyste ściany, żyly są od nich cieńsze i delikatniejsze. Od wewnatrz wyściela je cienki śródbłonek – idealnie gładki, co zapobiega przyklejaniu się do niego krwinek i powstawaniu zakrzepów. Jesteśmy w stanie ze względu na swoja delikatną budowę, żyły dużo częściej powinny ulec uszkodzeniu i dużo częściej chorują.
System krwionośny ma duży wpływ dla zdrowia.Czasami odczuwamy, niepokojące sygnały od naszego serca. Wyraża się to również w dziwnych jego uderzeniach. Na przykład w sytuacji, kiedy jesteśmy wściekli albo przestraszeni mamy wrażenie, że nasze ludzkie serce tak łomocze jakoby mialo za chwilę wyskoczyć z klatki piersiowej. Podobne uczucie towarzyszy calkowicie odmiennemu uczuciu, mianowicie zakochaniu. Dzieje się tak dlatego, że podczas odczuwania silnych emocji górę biorą nerwy i hormony, które regulują zmiany rytmu i siły bicia serca. Poza sytuacjami, kiedy poddani jesteśmy sytuacjom stresowym bądź się zakochamy i ludzkie serce zaburza w pewnie sposób swój rytm, sa rownież przypadki groźniejszych zakłóceń jego pracy. Gdy nasze ludzkie serce zaczyna być poważnie chore nie może być ono w stanie podtrzymywać krążenia krwi w organizmie, czego skutkiem może być nagromadzenie płynu w płucach. Może to również powodować zastoj w krążeniu płucnym, płytki oddech i niedobór energii.
Wciąż jeszcze parę słów o układzie krwionośnym i jego funkcjach. Cholesterol może być to również substancja tłuszczowa niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Około 2/3 cholesterolu wytwarzane są poprzez watrobę, a pozostała 1/3 pochodzi z pożywienia, przy czym głównym źródłem cholesterolu z pożywienia są tłuszcz i mięso zwierzęce. E jak ekg. Może być to również podstawowe i najszerzej stosowane badanie diagnostyczne serca. Polega na zarejestrowaniu na papierze aktywności elektrycznej serca w postaci krzywej. Badanie to również wykonuje się u pacjenta w spoczynku, po przypięciu do jego ciała elektrod – na klatce piersiowej i kończynach. W wielu przypadkach wykonanie ekg w gabinecie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej pozwala na postawienie właściwego rozpoznania i dalsze leczenie właściwe pacjenta albo pilne skierowanie jego do szpitala. W przypadkach, kiedy ekg jednoznacznie nie potwierdza diagnozy, lekarz korzysta z innych metod badania układu krążenia.

6 comments for “Czy słyszeliście o basis medica podkolanówki uciskowe? – poczytajcie jakie pojawiają się opinie

 1. gwiazdka
  Marzec 26, 2016 at 9:48 pm

  Staram się znaleźć dobrego lekarza Neurloga w w Poznaniu. Czy ktoś może mi pomóc?

 2. veronika
  Marzec 29, 2016 at 1:49 pm

  Te wszystkie kity co co tutaj smarujecie to jest zupełnie do chrzanu. Mnie aż się oglądać nie chce tych tu ciągłych narzekań, a że coś nie pasuje, a bo coś tam się nie spodobało. Może dacie spokój już z nażekaniami.

 3. malwa_Malinowska
  Marzec 30, 2016 at 5:48 am

  Jak trzeba jeść i co pić by posiadać mocne mięśnie sercowe?Po 40. roku życia każdy z nas powinien zrobić sobie EKG. Absolutnie powinni o to również zadbać wszyscy, u ktorych w rodzinie występowały dolegliwości układu krążenia, np. zawał serca. Badać powinni się też palacze. Za pomocą EKG można rozpoznać niedotlenienie mięśnia sercowego. W razie trudności diagnostycznych wykonuje się “EKG wysiłkowe”, znacznie dokładniejsze i pozwalające na ujawnienie zmian w sercu niewidocznych w czasie badania spoczynkowego.

 4. Palinka.Dark
  Kwiecień 2, 2016 at 1:48 am

  A żylaki to również także dolegliwość układu krwionośnego. Pierwsze objawy żylaków są na aż tyle widoczne, że zbyt trudno ich nie dostrzec. W ciągu dnia, po dluższym staniu nogi dotkliwie bola, a wieczorem są ciężkie i opuchnięte wokól kostek. Początkowe zauważalne objawy to również popekane drobne czerwono-niebieskie naczynka krwionośne, tzw. pajączki, a następnie powrózkowato poskręcane i nabrzmiale żyly, wzdłuż których można czasami zauważyć miękkie uwypuklenia. Skoro bystro nie zareagujemy, problemy z żylakami będą się nawarstwiać, i dlatego należy skorzystać z konsultacji lekarza.

 5. gwiazdka.BW
  Kwiecień 4, 2016 at 1:48 am

  I żylaki to również również dolegliwość ukladu krwionośnego. Wraz z rozwojem dolegliwości choroba pojawia się coraz wcześniej, zatem już w ciagu dnia. Może również występować uczucie gorąca, świądu i pieczenia, zwłaszcza w okolicy łydek i stóp. Pojawiają się stany zapalne skóry i tzw. pajączki (teleangiektazje). Sygnałem dolegliwości są coraz trudniej ustępujące obrzęki wokół kostek, a następnie całego podudzia. Kolejne objawy dotyczą zmian troficznych skóry, czyli przebarwień, wyprysków, stwardnień, które najcześciej pojawiają się w okolicy kostek. Jak należy jeść i co pić by mieć mocne mieśnie sercowe?Najzdrowsza dla serca może być skutecznia dieta śródziemnomorska. Jej cechy charakterystyczne to: dolewanie oliwy z oliwek jako tłuszczu do potraw. Stosowanie dużych ilości ziół, czosnku zamiast nadmiernej ilości soli. Duże spożycie: warzyw (również strączkowych), produktow zbożowych, świeżych owocow, ryb, jogurtu 0 proc. tłuszczu, chudego sera, orzechów, nasion, pestek. Brak zwyczaju smarowania pieczywa (masłem, margaryną). Umiarkowane spożycie mięsa, jaj i pełnotłustych produktów mlecznych. Niskie spożycie tłuszczów zwierzecych.

 6. Palinka MR
  Kwiecień 5, 2016 at 3:48 pm

  Nie mam ochoty pisać na temat produktu Basis medica podkolanówki uciskowe. Wolę skrobnąć kilka fraz na inny temat. Co jeść i co pić by mieć zdrowe serce?Serce potrzebuje tlenu i składników odżywczych, dostarczanych poprzez krew. Dostawy te zapewnia sieć naczyń wieńcowych, niestety ich funkcjonowanie może zakłócić miażdżyca. A co może być zagrożeniem dla funkcjonowania układu krwionośnego? zły wpływ na nasze serce ma przewlekły stres, napięcie i ciagły pośpiech. Stres powinien być eliminowany tam, gdzie to rownież możliwe, zaplanuj sobie chociaż jeden dzień w tygodniu – tak, by móc ograniczyć pośpiech. naucz się mądrze i świadomie rozladowywać stres.

Comments are closed.